Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne 230/400V to podstawowe instalacje jakie znajdują się w naszym obiekcie
( dom, mieszkanie, sklep, obiekt przemysłowy ). Dlatego wykonanie nowej instalacji jaki i nawet najmniejsza przeróbka instalacji elektrycznej powinna zostać zlecona wykwalifikowanemu elektrykowi który wykona zlecenie zgodnie z wiedzą techniczną i zgodnie z normami prawnymi.
Po wykonaniu prac elektrycznych instalacje koniecznie należy sprawdzić pod kątem bezpieczeństwa użytkowania do czego służą profesionalne przyżądy pomiarowe posiadające certyfikaty (nie na oko, ani zwykłą prubówką).
Przy wykonaniu nowej instalacji konieczne jest po zakończeniu prac wystawienie protokołu Pomiarów ochronnych wymaganych do odbioru budynku lub też przez Państwową Inspekcję Pracy w przypadku sklepów, hal magazynowych, obiektow przemysłowych i produkcyjnych.
Instalacje elektro techniczne to nie tylko instalacja elektryczna ale również instalacje: alarmowe, RTV, monitoringu, sieci komputerowych LAN, telefonicznie i coraz czesciej spotykane instalacje inteligentne. Dlatego zachęcamy pąństwa do kontaktu i skorzystania z naszej profesionalnej